joi, septembrie 19, 2024
AcasăStiri AlbaStiri Alba IuliaLa prima ediție a Cupei Soda, învingătoare Școala de Fotbal Valea Frumoasei...

La prima ediție a Cupei Soda, învingătoare Școala de Fotbal Valea Frumoasei și Star Pro Optimum

În weekend, la Ocna Mureș, s-a desfășurat prima ediție a Cupei Soda, competiție fotbalistică ce a reunit participantele la două categorii de vârstă. La Under 15 (copii născuți în anul 2010 și mai mici) s-a impus Școala de Fotbal Valea Frumoasei, care a învins în finală pe Viitorul Târgu Mureș, scor 2-0. Echipa gazdă s-a clasat pe locul al treilea, după ce a câștigat…

Sursa: ziarulunirea.ro