vineri, septembrie 27, 2024
AcasăStiri AlbaStiri Alba IuliaFOTO: CIL Blaj - ACS Tg. Mureș 1-2 (0-0), în eșalonul terț!...

CIL Blaj a pierdut pe teren propriu cu ACS Tg. Mureș, scor 1-2 (0-0), nou-promovata fiind la al doilea eșec consecutiv, primul în fața fanilor. O înfrângere produsă într-un final incendiar, cu gazdele egalând în minutul 90+5 și primind lovitura în minutul 90+9, partida având mai bine de 11 minute de prelungiri
Primul gol al meciului a fost înscris în minutul 84 de D. Toader, jucător intrat în actul secund.
În prima repriză mureșenii au avut două oportunități prin…

Sursa: ziarulunirea.ro